koralky

Nechci slevu zadarmo…

Konečně je to tady… To byla ale trýznivá nedočkavost, 14 dnů vtíravých myšlenek a odpočítávání minut, kdy už bude ten pátek! Blázni milující blýskavé, skleněné, třpytivé, kovové, barevné, dřevěné, všelijak tvarované součástky a komponenty by určitě zajásali jako já, v korálkárně Stoklasa.cz mají totiž slevu na celý sortiment v kamenném obchodě.

koralky

Ráj. Trýzeň. Hřejivý pocit. Nerozhodnost, co dřív. Štěstí. To vše Vás přepadne při vstupu mezi regály plných nepřeberného množství toho, co člověk prostě nutně potřebuje!

koralky

Od korálků, přívěšků, šňůrek, řetízků, kamínků, po stuhy, stužky, knoflíky, nitě, mašle.

koralky

Nádherně strávený čas při výběru a vymýšlení, co s tím, na co se to použije, jak se to naaranžuje, jak se s tím vůbec pracuje.

Ono se rozhodně vždycky něco vymyslí, jen je třeba to všechno mít doma. Ani se člověk raději nezamýšlí nad tím, jak bude vypadat účet… ale mají přeci tu slevu!

A navíc – další radost byla, když jsem dostala zákaznickou kartičku hned s několika razítky za tento nákup…. No prostě bomba odpoledne, doplněné ještě o výběr látek v obchodě Flex -Tex hned vedle. Také vřele doporučuji. To, co mají na internetu, zdaleka nevystihuje širokou nabídku, jakou mají přímo v obchodě, všech možných látek a všeho, co se šitím souvisí.

koralky

A víte, kdy má člověk radost podruhé? No přeci když přijde domů a tam všechnu tu parádu vybalí a prohlíží, kolem dokola se tím vším obloží a přemýšlí, co z toho bude nejlepší udělat, kam co umístit, pověsit, přidělat.

koralky

Když jsem se alespoň trochu nabažila, což takhle se podívat na tu zákaznickou kartičku od Stoklasy, copak vlastně nabízí. Je tedy jen do kamenného obchodu, jak mě paní prodavačka u pokladny sdělila, což je tedy „nepříjemné“, budu tam muset začít chodit pravidelně. Za každé utracené korunky totiž dostanete razítko a po naplnění celé kartičky pak slevu na další nákup…hurá…měla bych ji co nejdříve naplnit, abych slevu dostala brzo a snad se nestalo, že by propadla…tak to néééé.

karta

Je to dobrý, je platná do 30.6.2013…cožéééé???? Musím přiznat, že pak následoval výbuch smíchu, který jsme dlouho zastavovali, zvláště poté, co kamarádka, která se také nechala unést krásou korálků, zjistila, že má datum platnosti úplně stejné.

karta

Prostě nechci slevu zadarmo 🙂  Jsem zvědavá, jak tu kartičku stihneme vyčerpat 🙂

2 comments on this post

  pet

  Dobrýýýý!!!
  Ptala jste se pak na to? Oni někdy takové akce prodlouží, i když mají kartičky se starým datem platnosti. Také už se mi to stalo.

  Odpovědět

   Ostružina

   Na platnost jsme se ptali, odpověď jsme ještě nedostali. Také ale doufám, že nakonec bude platit alespoň pár dnů dopředu a ne nazpět 🙂 Přejeme krásný den.

   Odpovědět

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *