Vernisáž

Je to tady. Radost obrovská! Pýchou se dmu jak můžu 🙂 . Pýcha sice předchází pád, ale teď jsem na všechny pády vážně pyšná, že můj brácha má svoji vlastní vernisáž s krásnými fotkami Paříže, kterou tak rád navštěvuje. Myslím, že jeho vztah k tomuhle městu, jeho historii a obyvatelům je i z obrázků zřejmý.

vernisaz

Vernisáž měla o to větší kouzlo, že ji bylo možné uskutečnit ve výborné vinárně v Kunratické Tvrzi, navíc byla spojena s ochutnávkou francouzských vín, takže stylový průběh od začátku do konce.

Fotky jsou pojaty jako jednotlivé pohledy na různá pařížská zákoutí i známé budovy. Vše je laděno krásně do černobílých tónů, čímž mají ještě zajímavější atmosféru, alespoň pro mě a milovníky černobílé fotografie.

vernisaz

Samozřejmě jsme neodolali a hned jednu fotku zakoupili a jaké bylo naše překvapení, že už ten večer bylo prodáno pár dalších 🙂 .

Konec slov, koukněte na pár obrázků sami a posuďte, že by si místo v obýváku nebo pracovně určitě našly 🙂 . Honem honem, kdo to nemáte daleko do Kunratické Tvrze, zaskočte do vinárny u hlavního vjezdu na sklínku dobrého moku (výběr mají vynikající), shlédnutí osobitých pohledů na pařížské velkoměsto určitě stojí za to.

vernisaz

A kdo se do tvrze nedostanete, můžete kouknout alespoň na jeho nově vznikající webovky. Jsou sice nyní v zárodku, ale věřím, že se z nich brzo vyvine milá výstava vnímání a pohledů na svět očime jednoho člověka 🙂 .

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *