kocour

Výběr nového domu

Výběr domu je vždycky náročnou a zodpovědnou prací, je třeba projít a zjistit mnoho faktorů, od jeho bytelných základů, po pohodlnost využití a účelnost vybavení.

kocour

O to je to úkol důležitější, pokud ten dům nevybíráte přímo pro sebe. Je třeba zjistit potřeby a plány budoucího obyvatele. A pak už jen čekat, zda Váš výběr ocení a bude spokojen.

kocour

Zvláště pokud se jedná o Vašeho chlupatého domácího mazlíka a vybírání pro něj vhodného domu k lenošení i hraní.

kocour

I my jsme nakonec neodolali a pořídili našemu raubíři kočičí škrabadlo. Výběr nebyl nejjednodušší, nabídka je totiž opravdu veliká. Bidla a škrabadla se dají sehnat v mnoha velikostech a cenových relacích. Jelikož nám už jedna hypotéka stačí, rozhodli jsme se pro omezenou cenovou hranici, snad se kocour nebude moc zlobit.

kocour

Co se ale velikosti a výšky týká, tam jsme moc slevovat nechtěli, ať má alespoň kocour slušný výhled a my se nemusíme moc ohýbat, až ho budeme chtít pohladit.

kocour

V barevnosti se o obřím výběru mluvit moc nedá, takže jsme se rozhodli pro neutrální béžovou a hnědou.

kocour

Kocourova nová hračka měla mít taky dost místa na lenošení, i nějaký ten vlastní úkryt, jak to mají kočičky rády. A hlavně dostatek škrabadel, aby si na nás přestal brousit drápky, tedy spíš na nábytku.

kocour

Myslím, že jsme nakonec vybrali dobře, Kocourovo nové bydlo splňuje všechny důležité kočičí požadavky.  Náš Mňoukal si ho užívá a z výšky pozoruje ty ostatní přízemní tvory.

kocour

1 Comment found on this post

    Eva

    Teda ten je boží, vlastně oba dva jak kocour tak jeho nové bydlo.Už se těším.

    Odpovědět

Leave a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *